Tribute to Glass Onion & Jiří Pačinek

Místo konání:

Kavárna Pošta Mapa

Datum konání:

ZAČÁTEK:  
KONEC:       

Anotace

Přesně po dvou letech od zrodu ikonických skleněných objektů pro americký film GLASS ONION: A KNIVES OUT MYSTERY, se na huti Jiřího Pačinka v Kunraticích u Cvikova znovu objeví výkresy a slavný filmový výtvarník a umělecký supervisor John Dexter se tentokrát na dálku znovu zúčastní výroby unikátní série deseti speciálně vybraných křišťálových objektů z filmu režiséra Riana Johnsona GLASS ONION!

Ty budou exklusivně představeny v rámci letošního Týdne Křišťálového údolí/ Crystal Valley Week v Liberci v neorokokové Kavárně Pošta, a to od 28. srpna (otevření vernisáží v 17h) do 24. září 2023, v rámci speciální expozice TRIBUTE TO GLASS ONION, věnované spolupráci sklárny PAČINEK GLASS s T STREET PRODUCTION a NETFLIX.

Sklářský tým PAČINEK GLASS pod uměleckou supervizí Davida Sobotky vytvořil například skleněné JAHODY, MOUCHU, TORSO, TANEČNICI a další skleněné skvosty, kterými byly ve filmu obklopeny světové herecké hvězdy Daniel Craig, Kate Hudson, Edward Norton, Dave Bautista, Leslie Odom jr., nebo Janelle Monáe, a které si zahrály zásadní roli ve finální scéně tohoto filmu.

Otevřeno: 10 - 18h