19h Desert Rose

Místo konání:

Tramvajové depo - Dopravní podnik měst Liberec a Jablonec nad Nisou Mapa

Datum konání:

ZAČÁTEK:
KONEC:

Vstupenky:

eVstupenka

Anotace

Hlavní hvězdy večera módní návrhář Rachid Assoui a umělec Hans van Bentem představí svou show v tramvajovém depu Dopravního podniku města Liberce. V pátek 30. srpna od 19 h se stanete svědky cesty mezi kulturami, historickými a futuristickými fantaziemi.

Rachid Assoui žije a pracuje v Amsterdamu. Našel zde kulturní klima, které mu dovoluje plně rozvíjet jeho módní umění. Jeho cílem je spojit bohaté tradiční dovednosti své vlasti s kulturou západního světa.
Tímto způsobem vytváří výjimečné okouzlující a teatrální kousky pro moderní, nezávislé a silné ženy. Od roku 2013 vytvořil řadu báječných přehlídek. Každá kolekce má silné téma.

Hans van Bentem studoval monumentální design na Královské akademii umění v Haagu, kde v roce 1988 absolvoval. Zpočátku se věnoval především malbě. Inspiroval se punkem a odvrátil se od společnosti. Jeho díla najdete jak ve veřejném prostoru, tak i v galeriích a muzeích. Používá klasické, tradiční materiály k realizaci svých současných objektů. K tomu stále vyhledává řemeslné dílny a cestuje za nimi po celém světě. Do Číny za porcelánem, do Indie za bronzem, za řezbářstvím do Senegalu a za křišťálem do České republiky.

Přijďte v pátek na nezapomenutelný večer plný surrealistických, ale zároveň okouzlujících módních kreací.

Vstupenky již v předprodeji za cenu 480 Kč.