Vánoční dům

Místo konání:

Decor by Glassor, nám. Sokolovské 304/9, Liberec Mapa

Datum konání:

ZAČÁTEK:
KONEC:

Anotace

Ukázky výroby a tvořivé dílny s firmami Glassor, Crystalex a Rautis

  • Rautis - kreativní dílna s perličkovými ozdobami

  • Crystalex - ukázky malování na sklo a vánoční ozdoby

  • Glassor - tvořivá dílna malování vánočních ozdob a ukázka foukání vánočních ozdob   

Obchod Decor by Glassor se jako součást festivalu skla Crystal Valley Week promění ve Vánoční dům. Ve dnech od 26. do 31. srpna 2024 zákazníky přiláká zvuk koled a vůně svařáku. Skleněné vánoční ozdoby si budou moci nejen koupit, ale také sami vyrobit.

Přineseme tématem Vánoc i samotnou nabídkou ozdob a dekorací sváteční osvěžení. Uvnitř se prodejna rozzáří vánočními ozdobami různých barev, motivů i tvarů, které firma Glassor Decorations sama navrhuje a vyrábí.

Zvenku ji pak bude zdobit nová světelná instalace, která vznikla v rámci projektu Světlo pro Vánoční dům. Unikátní světelná projekce tvořená z jemných krystalů na zlatém drátku, od nichž se odráží decentně problikávající světlo, zůstane na exteriéru domu z 19. století na Sokolovském náměstí v Liberci natrvalo, kde prodejna Decor by Glassor sídlí. Umožní tak zákazníkům snadnější lokalizaci obchodu.

Vedle prodeje vánočních ozdob, které firma nabízí celoročně v obchodě, si budou moci děti i zájemci z řad dospělých vyzkoušet malování a foukání skleněných vánočních ozdob. I letos se program Vánočního domu obohatí o tvořivé dílničky zaměřené na perličkové ozdoby, které vyrábí firma Rautis. K vidění bude i ukázka foukání vánočních ozdob v podání zkušených sklářů.

Otevírací doba prodejny:

PO - PÁ 9 – 18h

SO 9 – 17h