Lasvit: Luminious Nature

Místo konání:

Obchodní dům BROUK+BABKA Mapa

Datum konání:

ZAČÁTEK:
KONEC:

Anotace

Živá nebo neživá, ale vždy magicky všeobjímající – Příroda. V rámci expozice Luminious Nature ji Lasvit nechá zazářit v její plné kráse v různých podobách.

Lasvit je česká umělecká a designérská společnost navazující na sklářskou tradici regionu, kterou se ovšem snaží inovovat a povznášet tak, aby oslovila co nejširší publikum i v budoucnu. V rámci naší tvorby v Lasvitu cílíme na komplexní zážitek z našich instalací. Vše by mělo mít svůj hlubší smysl, podněcovat emoce, naplňovat nás a přinášet nám radost. Přesně takto na nás působí v nejpřirozenější formě příroda a právě skrze ni vnímáme vše kolem nás. Ne nadarmo se říká, že příroda je lék. A proto jsme se ji rozhodli nechat zazářit v naší expozici pro Crystal Valley Week.

Přírodní materiály snoubené se skleněnými komponenty či skleněné segmenty imitující přírodní materiály, to vše protkané dotykem životodárného slunečního paprsku – na to vše se můžete těšit v rámci naší instalace v prostorách obchodního domu Brouk a Babka, který je zapsán v Ústředním seznamu kulturních památek ČR.